tall women

اصول لباس پوشیدن برای خانم های قد بلند

تصور بسیاری از ما این است که خانم های بلند قد راحت تر لباس مناسب اندام خود را پیدا می کنند و گزینه های بیشتری دارند اما این موضوع همیشه هم صادق نیست اتفاقا گاهی لباس مورد نظر خانم های بلند قد برای آنها کوتاه است.

خانم های کوتاه قد می توانند مشکل ارتفاع را با کوتاه کردن لباس حل کنند اما چنین امکانی برای خانم های بلند قد وجود ندارد، به همین دلیل گاهی قدبلندها مجبور به خرید لباس های بزرگتری می شوند که در نتیجه آن، اندام آنها بزرگتر به نظر می رسد.

در خانه مد حامده مزیدی به بیان اصول انتخاب لباس متناسب با اندام خانم های قد بلند می پردازیم تا با سهولت هر چه تمام لباس مناسب خود را انتخاب کرده و بپوشند.

مانتوی مناسب خانم های قد بلند

اگر قد بلندی دارید مانتوهایی را استفاده کنید که قدشان تا زانو یا بلندتر باشد، مانتوهای خیلی کوتاه مناسب شما نیستند چرا که پاهایتان را بلندتر از آن چیزی که هستند نشان داده و توازن اندامتان را بهم می زنند.

tall women dress
مانتو خانم های قد بلند

مانتوهای خیلی گشاد هم نپوشید چرا که شما را درشت تر نشان می دهند.

شلوار مناسب خانم های قد بلند

خانم های قد بلند محدودیتی در انتخاب شلوار گشاد یا تنگ ندارند، البته با یک شلوار جین جذب می توانید کشیدگی پاهایتان را به خوبی نشان بدهید. همچنین اگر شلوارتان کمی کوتاه است نگران قد کوتاه شلوارتان نباشید، می توانید زیبایی کفش تان را بیشتر نشان دهید.

لباس های تک رنگ ممنوع

اگر قد بلند هستید لباس های تک رنگ نپوشید چرا که قدتان بلندتر دیده می شود، پس از رنگ های متضاد استفاده کنید تا بالا تنه و پایین تنه به 2 نیمه تقسیم شود، این کار باعث شکسته شدن خط دید افراد شده و در نتیجه تعادل بصری ایجاد می شود.

کیف بزرگ به دست بگیرید

کیف های کوچک اندام شما را درشتر نشان می دهد پس بهتر است از کیف های کمی بزرگ و متناسب با اندامتان استفاده کنید.

big bag
کیف بزرگ

ضرورت استفاده از اکسسوری های بزرگ

خانم های قد بلند بهتر است از اکسسوری های بزرگی مثل گوشواره ها و گردنبندهای بزرگ استفاده کنند تا استایلشان جذابیت بیشتری داشته باشه و قد بلندشان در مرکز توجه قرار نگیرد.

ایجاد تعادل با کمربند پهن

برای اینکه اندامتان بیش از اندازه کشیده به نظر نیاید به منظور ایجاد تعادل بصری از کمربند پهن در ناحیه گودی کمر استفاده کنید.

بلوزهای طرحدار و موجدار در اولویت باشد

برای اینکه بلندی قدتان در نگاه اول کمتر به چشم بیاید پیشنهاد می شود از لباس های لایه لایه و با الگو و حاشیه طرحدار و موجدار استفاده کنید تا توجه ها به جای بلندی قد شما به بالاتنه شما معطوف شود.

bolouse
بلوز طرحدار

انتخاب پیراهن های ماکسی و بلند

انتخاب و استفاده از پیراهن های ماکس و بلند زنانه به ویژه برای مهمانی ها، استایل خیابانی و زیر مانتو ظاهر شما را زیباتر و جذاب تر کرده و بلندی قد شما را از مرکز توجه ها دور می کند.

پوشیدن کفش پاشنه بلند

برخی بر این باورند که افراد قد بلند اجازه پوشیدن کفش پاشنه بلند را ندارند، ما در مجموعه وبلاگ پیرکاردین به عنوان یکی از مجموعه های فعال در عرصه مُد و طراحی لباس به شما این اطمینان را می دهیم که پوشیدن کفش های زنانه با پاشنه 3 تا 5 سانت، جذابیت اندام بانوان قد بلند را بیشتر می کند.

همچنین می توانید یک صندل پاشنه یک سره با لژ کوتاه را برای پوشیدن انتخاب کنید.

بوت بالای زانو

توصیه می شود افراد قد بلند بوت های بالای زانو بپوشند، بهتر است برای خرید یک بوت چرم با جزییات شیک و زیبا برنامه ریزی کنید.

بلند قدها چه لباس هایی را نباید بپوشند

اگر قد بلند هستید در سبک پوشش خود به هیچ عنوان از شلوارک کوتاه، دامن خیلی کوتاه، کفش پاشنه بلند بالای 15 سانتی متر، لباس راه راه عمودی، لباس اپل دار، پیراهن با چین های زیاد و شلوار پارچه ای کوتاه استفاده نکنید.

  • مهربان خسروی
  • فروردین 18, 1401
  • 2886Visit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

search in site

Loading ...
بستن
مقایسه