خدمات

تلاش ما در خانه مد حامده مزیدی جلب رضایت مشتری و فراهم کردن آسایش خاطر برای این عزیزان می باشد. به همین منظور با ارائه خدماتی که در مراحل مختلف، از زمان انتخاب محصول، خرید و حتی پس از آن ارائه می کنیم این امر را تحقق می‌بخشیم.

خدمات خانه مد حامده مزیدی در راستای نیازهای مشتری ارائه می‌گردد. کسانیکه به خود و پوشش خود بسیار اهمیت می‌دهند، نیازمند نمایش شایسته و قدرتمندی از منحصربفرد بودن شخصیت خویش‌اند و ما با رائه این خدمات بهترین‌ها را برایشان رقم خواهیم زد.

سفارشی دوزی

خانه مد حامده مزدی بهترین‌ها را لایق شما میداند، به همین منظور امکان سفارشی دوزی براساس الگو و متناسب با سلیقه شما فراهم کرده است.

در فرآیند سفارشی دوزی پس از دریافت مشاوره لازم، اندازه گیری‌ها انجام و کار دوخت آغاز می‌شود. چنانچه نیاز به تغییراتی از جانب شما باشد باید پیش از پرو نهایی این تغییرات اعلام گردد.

پس از پایان مراحل دوخت امکان پرو حضوری و یا در محل برای شما فراهم می‌باشد. پس از پرو نهایی و تکمیل، شفارش برای شما ارسال می‌گردد.

اندازه گیری و پرو در محل

به منظور آسایش و آسوده خاطر بودن مشتریان، خانه مد حامده مزیدی امکان اندازه گیری، پرو  و اصلاح دوخت در محل را برای اعضای باشگاه مشتریان خود به صورت رایگان انجام می‌دهد.

به منظور استفاده از این خدمت کافی‌ست که عضو باشگاه مشتریان شوید.

برای پرو رایگان در محل، می‌توانید تا 5 محصول را انتخاب کرده که برای پرو و اندازه گیری به محل شما ارسال گردد.

پرو رایگان در محل فعلا برای عزیزان هم استانی و شهر یزد امکان پذیر است، اما بزودی پوشش استانی داده خواهد شد.

خدمات ویژه

  • خشکشویی

شت و شو  و اتوکشی صحیح لباس علاوه بر افرایش طول عمر لباس، موجب حفظ فرم  آن نیز می شود. خانه مد حامده مزیدی در کنار ارائه مشاوره و راهکارهای نگهداری و شستشو محصولات، خشک شویی ویژه هر محصول را انجام می‌دهد.

  • تعمیرات و خیاطی

خانه مد حامده مزیدی در راستای راحتی و جلب رضایت مشتریان خدمات پس از فروش ویژه ای برای محصولات خود از قبیل : 

-کوتاهی قد لباس

-کوتاهی قد شلوار

-تعمیر تخصصی کت و شلوار زنانه و مردانه

-رفو و تعمیر انواع لباس

ارائه می دهد.

search in site

Loading ...
بستن
مقایسه